Premiera Dracula 5: The Blood Legacy

30 listopada 2013 Urszula 32

dracula5.newWczoraj miała miejsce premiera gry pod tytułem Dracula 5: The Blood Legacy. To kolejny rozdział historii, którą mieliśmy okazję poznać w czwartej odsłonie serii.  Ponownie wcielimy się w postać Ellen Cross ? młodej kobiety zajmującej się konserwacją dzieł sztuki. Zadaniem gracza będzie dokończenie dochodzenia i wyjaśnienie tajemnicy zaginionych obrazów, które po latach niespodziewanie odnajdują się w różnych częściach Europy. Dziwnym trafem szlak ten wiedzie śladami legendarnego księcia wampirów. Mechanika rozgrywki jest taka sama, jak w czwartej odsłonie. Zapraszam na forum do tematu z grą.

Poniżej trailer

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qi4_VNBkZFw&feature=player_embedded[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...