Premiera finałowej części Deponii

22 października 2013 Marek 30

Goodbye Deponia Niedawno do sprzedaży trafiła finałowa część serii przygodówek opowiadających o perypetiach Rufusa: Goodbye Deponia.

Główny (anty)bohater stanie przed trzema zadaniami. Po pierwsze, po raz kolejny będzie musiał odnaleźć Goal. Po drugie, dotrzeć wreszcie do Elisium. A po trzecie zapobiec realizacji planów zniszczenia jego rodzimej planety, Deponii. Oczywiście Rufus zajmie się tym wszystkim z wrodzonym wdziękiem, siejąc przy okazji chaos i zniszczenie.

Smutną wiadomością dla polskich fanów będzie zapewne, że w przeciwieństwie do dwóch poprzednich części, Goodbye Deponia nie doczeka się polskiej wersji językowej. Nie ma również planów wydania tej gry w Polsce w wersji pudełkowej. Pozostaje nam jedynie zakup Goodbye Deponia na jednej z wielu platform dystrybucji cyfrowej, lub zamówienie wydania pudełkowego na Amazonie.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...