Premiera gry ?Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno?

3 grudnia 2012 Marek 14

Dzisiaj do sklepów trafiła gra przygodowa dla najmłodszych  ?Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno?, której wydawcą w Polsce jest firma Cenega. W gra dostępna jest w dwóch wersjach językowych: angielskiej oraz pełnej, profesjonalnej wersji polskiej, którą przygotowano we współpracy z aktorami użyczającymi głosów postaciom w polskiej wersji kreskówki o Scooby-Doo.

W grze rozwiążemy zagadkę dziewczyny z bagien oraz jej tajemniczego kociołka. Dzięki trybowi kooperacji, pozwalającemu bawić się jednocześnie dwóm osobom, w Scooby-Doo i Nawiedzone Bagno może grać cała rodzina. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 7 roku życia i można ją kupić zarówno w wersji pudełkowej jak i w wydaniu elektronicznym. Sugerowana cena detaliczna wersji pudełkowej to 79,99 zł. Kupując ją w sklepie wydawcy  zapłacimy 69,99 zł oraz skorzystamy z darmowej przesyłki. Ci, którzy wolą dystrybucję elektroniczną, mogą skorzystać z platformy muve.pl i kupić na niej cyfrową edycję gry w cenie 69,99 zł.

W rozwinięciu newsa przeczytacie pełną treść informacji prasowej przesłanej do nas przez firmę Cenega.

 

SCOOBY-DOO! NAWIEDZONE BAGNO JUŻ W SPRZEDAŻY!

Kolejne przestraszne przygody Brygady Scooby-Doo!

03.12.2012, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że w sklepach jest już dostępna gra Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno. Gra ta została wydana na komputery PC i zawiera dwie wersje językowe do wyboru – pełną polską lokalizację (dubbing) oraz wersję anglojęzyczną. Tak jak w przypadku będącej w sprzedaży gry Scooby Doo! Pierwsze strachy w polskiej wersji językowej głosów użyczyli aktorzy znani z filmów Scooby-Doo!

Gra dostępna jest również w sprzedaży cyfrowej w muve digital.

Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno, gracz wraz ze Scooby-Doo, Shaggym, Daphne, Velmą i Fredem bierze udział w nowej przygodzie, w której będzie musiał rozwiązać zagadkę dziewczyny z bagna i jej kotła z tajemniczym naparem. Aby tego dokonać przemierzy wraz z paczką Scooby?ego niebezpieczne mokradła i inne nawiedzone miejsca, takie jak np.: miasto duchów na Dzikim Zachodzie. Podczas tej niezwykłej podróży gracze będą zdobywać wskazówki prowadzące do rozwiązania niezwykłej zagadki.

Te niezwykłe lokacje będzie można odwiedzać wraz z przyjaciółmi bądź rodziną w ramach trybu dwuosobowej kooperacji pozwalającym na swobodne dołączanie się do gry w dowolnym momencie. Gracze będą mogli odblokować zabawne kostiumy jak również kolekcjonować Przysmaki Scooby’ego, które wymienią na akcesoria i ubrania. Oprócz tego w grze pojawiają się nowe gadżety i narzędzia, które pomogą odnaleźć ukryte wskazówki i przeprowadzić niebezpieczne dochodzenie. Zupełnie nowe zagadki, nowi przeciwnicy i emocjonujące walki z bossami będą trzymały graczy w napięciu i elektryzującej atmosferze tajemnicy! Całości dopełni zaś polska lokalizacja wraz z głosami aktorów znanych z filmów i serialu.

Cechy gry:

  • Gra w podwójnej wersji językowej ? pełnej polskiej (dubbing z głosami aktorów znanych z serialu animowanego) i angielskiej.
  • Wciel się w wybranego przez Ciebie członka Brygady Detektywów i zagraj wraz z przyjaciółmi i rodziną kiedy tylko zechcesz, dzięki trybowi kooperacji.
  • Nowe gry logiczne, które przetestują Twoje umiejętności rozwiązywania zadań.
  • Nowi przeciwnicy do pokonania.
  • Super gadżety i narzędzia – pomogą rozwiązać zagadki.
  • Zbieraj Przysmaki Scooby’ego, by kupić zabawne kostiumy i stworzyć indywidualny wygląd postaci z unikatowymi akcesoriami i elementami ubioru.
  • Odkryj i przebadaj trzy wielkie otwarte światy, takie jak upiorne bagno, alpejska wioska i południowo-zachodnie miasto duchów.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


8 grudnia 2021

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację...

30 listopada 2021

Niemałe zdziwienie musiały przeżyć osoby, które wyczekiwały premiery niewielkiej, polskiej przygodówki Futurust. Ta ustalona została na dzień dzisiejszy i niemal wszystko się zgadza. Data opublikowania...

29 listopada 2021

Gry przygodowe to idealne medium do promocji sztuki, kultury czy historii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat doczekaliśmy kilku tego typu projektów finansowanych z rządowych funduszy...

15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.