Premiera gry ?Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno?

3 grudnia 2012 Marek 38

Dzisiaj do sklepów trafiła gra przygodowa dla najmłodszych  ?Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno?, której wydawcą w Polsce jest firma Cenega. W gra dostępna jest w dwóch wersjach językowych: angielskiej oraz pełnej, profesjonalnej wersji polskiej, którą przygotowano we współpracy z aktorami użyczającymi głosów postaciom w polskiej wersji kreskówki o Scooby-Doo.

W grze rozwiążemy zagadkę dziewczyny z bagien oraz jej tajemniczego kociołka. Dzięki trybowi kooperacji, pozwalającemu bawić się jednocześnie dwóm osobom, w Scooby-Doo i Nawiedzone Bagno może grać cała rodzina. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 7 roku życia i można ją kupić zarówno w wersji pudełkowej jak i w wydaniu elektronicznym. Sugerowana cena detaliczna wersji pudełkowej to 79,99 zł. Kupując ją w sklepie wydawcy  zapłacimy 69,99 zł oraz skorzystamy z darmowej przesyłki. Ci, którzy wolą dystrybucję elektroniczną, mogą skorzystać z platformy muve.pl i kupić na niej cyfrową edycję gry w cenie 69,99 zł.

W rozwinięciu newsa przeczytacie pełną treść informacji prasowej przesłanej do nas przez firmę Cenega.

 

SCOOBY-DOO! NAWIEDZONE BAGNO JUŻ W SPRZEDAŻY!

Kolejne przestraszne przygody Brygady Scooby-Doo!

03.12.2012, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że w sklepach jest już dostępna gra Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno. Gra ta została wydana na komputery PC i zawiera dwie wersje językowe do wyboru – pełną polską lokalizację (dubbing) oraz wersję anglojęzyczną. Tak jak w przypadku będącej w sprzedaży gry Scooby Doo! Pierwsze strachy w polskiej wersji językowej głosów użyczyli aktorzy znani z filmów Scooby-Doo!

Gra dostępna jest również w sprzedaży cyfrowej w muve digital.

Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno, gracz wraz ze Scooby-Doo, Shaggym, Daphne, Velmą i Fredem bierze udział w nowej przygodzie, w której będzie musiał rozwiązać zagadkę dziewczyny z bagna i jej kotła z tajemniczym naparem. Aby tego dokonać przemierzy wraz z paczką Scooby?ego niebezpieczne mokradła i inne nawiedzone miejsca, takie jak np.: miasto duchów na Dzikim Zachodzie. Podczas tej niezwykłej podróży gracze będą zdobywać wskazówki prowadzące do rozwiązania niezwykłej zagadki.

Te niezwykłe lokacje będzie można odwiedzać wraz z przyjaciółmi bądź rodziną w ramach trybu dwuosobowej kooperacji pozwalającym na swobodne dołączanie się do gry w dowolnym momencie. Gracze będą mogli odblokować zabawne kostiumy jak również kolekcjonować Przysmaki Scooby’ego, które wymienią na akcesoria i ubrania. Oprócz tego w grze pojawiają się nowe gadżety i narzędzia, które pomogą odnaleźć ukryte wskazówki i przeprowadzić niebezpieczne dochodzenie. Zupełnie nowe zagadki, nowi przeciwnicy i emocjonujące walki z bossami będą trzymały graczy w napięciu i elektryzującej atmosferze tajemnicy! Całości dopełni zaś polska lokalizacja wraz z głosami aktorów znanych z filmów i serialu.

Cechy gry:

  • Gra w podwójnej wersji językowej ? pełnej polskiej (dubbing z głosami aktorów znanych z serialu animowanego) i angielskiej.
  • Wciel się w wybranego przez Ciebie członka Brygady Detektywów i zagraj wraz z przyjaciółmi i rodziną kiedy tylko zechcesz, dzięki trybowi kooperacji.
  • Nowe gry logiczne, które przetestują Twoje umiejętności rozwiązywania zadań.
  • Nowi przeciwnicy do pokonania.
  • Super gadżety i narzędzia – pomogą rozwiązać zagadki.
  • Zbieraj Przysmaki Scooby’ego, by kupić zabawne kostiumy i stworzyć indywidualny wygląd postaci z unikatowymi akcesoriami i elementami ubioru.
  • Odkryj i przebadaj trzy wielkie otwarte światy, takie jak upiorne bagno, alpejska wioska i południowo-zachodnie miasto duchów.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.