Premiera Lilly Looking Through przesunięta

23 kwietnia 2013 Annica 145

Na swojej facebookowej stronie twórcy Lilly Looking Through ogłosili, że gra pojawi się dopiero w czwartym kwartale 2013. Decyzja motywowana jest chęcią dopieszczenia gry, by uzyskać „wysoką jakość”. Dodatkowo opublikowano grafikę (znajdującą się poniżej), która przedstawia tę samą lokację w grze, lecz w różnych okresach czasu. Takowe zmiany będą odgrywały znaczącą rolę w fabule produkcji.

Przypomnijmy: gra została sfinansowana dzięki akcji na Kickstarterze. Jest to opowieść o 8-letniej Lilly, która dzięki magicznym właściwościom swoich okularów będzie mogła na nowo stworzyć przeszłość, zmienić teraźniejszość i rozwiązać tajemnicę. Z dziewczynką spędzimy jakieś 4-6 godzin. Na stronie producenta pobrać można demo gry ważące około 97MB. Dostępna jest również polska wersja językowa (na system Windows): klik.

Lilly Looking Through

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...