Premiera logiczno – przygodowej gry Kairo

18 stycznia 2013 Urszula 37
Logo gry logiczno-przygodowej Kairo.

Richard Perrin opublikował dzisiaj grę logiczno-przygodową pt. ?Kairo?. Można ją kupić za 8 $ bezpośrednio od twórcy na tej stronie: klik. Gra dostępna jest w wersji na Windows, Mac oraz Linux. Wkrótce zostanie również opublikowana wersja na platformy mobilne wyposażone w system iOS oraz Android. Kairo bierze również udział w programie Steam GreenLight i jeśli zdobędzie odpowiednią ilość głosów, to będzie dostępna również na platformie Steam.

Kairo przenosi gracza do świata tajemniczych świątyń pełnych dziwnych, starożytnych mechanizmów. Naszym zadaniem jest eksploracja zapomnianych budowli oraz przywracanie do życia kolejnych maszyn. Oprawa graficzna wykonana została w technice 3D. Akcję obserwujemy z oczu bohatera a poruszamy się korzystając z klawiatury.

Muzykę do gry stworzył polski zespół WOUNDS. Posłuchać i kupić soundtrack Kairo możecie na tej stronie: klik.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie premierowy trailer. Zapraszamy do oglądania.

[youtube]ShBY08Rp4D0[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...