Premiera przygodówki Amnesia – A machine for Pigs

12 września 2013 Urszula 63

amnesia2.new

Dnia 10.09.2013 zgodnie z planem trafiła do dystrybucji cyfrowej kolejna odsłona horroru pod tytułem Amnesia – A machine for Pigs. Przygodówka ta powstała dzięki współpracy niezależnych studiów thechineseroom oraz Frictional Games. Oficjalną stroną gry jest Steam, ale można nabyć ten tytuł również na innych platformach – tu są podane. Amnesia – A machine for Pigs została wydana w pełnej wersji angielskiej, ale jest możliwość włączenia napisów między innymi w języku polskim. Na forum.przygodomania.pl jest możliwość podzielenia sie opinią na temat tej przygodówki. Zapraszam.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...