Premiera przygodówki Secret Files: Sam Peters

18 października 2013 Urszula 35

Secret Files: Sam PetersDo sprzedaży trafiła dzisiaj przygodówka Secret Files: Sam Peters. Jest to gra osadzona w świecie znanym z serii Tajne Akta, ale niezwiązana z przygodami Niny i Maksa. Bohaterką gry jest tytułowa Sam Peters, dziennikarka, którą gracze mieli okazje poznać w Tajnych Aktach 2: Puritas Cordis.

Tym razem reporterka zostanie wysłana do Ghany, aby opisać historię dziwnych zmian genetycznych zaobserwowanych przez naukowców u tamtejszych wodnych zwierząt. Jezioro, w którym żyją zwierzęta, powstało na wskutek upadku meteorytu ponad milion lat temu. Czy to możliwe, że w ten sposób na Ziemię trafiły obce formy życia, które teraz wpływają na faunę jeziora?

Grę kupić można w dystrybucji elektronicznej (GamersGate za 7.99 funta, Steam za 9,99 euro). Wraz z grą opublikowano niemieckojęzyczny komiks, który stanowi wprowadzenie do przygód Sam Peters. Pobierzecie go, klikając na poniższe linki:

  • Pierwsza część komiksu: klik.
  • Druga część komiksu: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...