Premiera przygodówki „Zaginięcie Ethana Cartera”

25 września 2014 Urszula 22

zagienięcie_edgara Zapowiadana od dawna przygodówka-horror  warszawskiego studia The Astronauts – Zaginięcie Ethana Cartera” – doczekała się dzisiaj premiery.

Jak pisze producent, gra jest nastawiona bardziej na nastrój czy osobowości postaci niż rozwiązywanie zagadek. Gracz będzie musiał użyć zarówno parapsychicznych talentów głównego bohatera do komunikowania się ze zmarłymi jak i własnej spostrzegawczości, by poznać tajemnicę morderstw, jakie mają miejsce w Red Creek Valley oraz odkryć, jaki los spotkał zaginionego chłopca.

Tytuł napędza silnik Unreal Engine 3, który na potrzeby gry wzbogacono o nowe elementy i technologie. Zaowocowało to wykreowania pięknego, niemal fotorealistycznego świata. Jest to również zasługa techniki znanej jako fotogrametria – polega ona na dokładnym przetwarzaniu zdjęć prawdziwych miejsc w cyfrowe lokacje.

Do uruchomienia tej przygodówki, wymagane jest konto na platformie Steam.

Zapraszamy na forum do działu z grą. 

                                                                                                                                                                                                

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.