Premiera trzeciego epizodu Cognition 16 maja

12 maja 2013 Annica 32

cognition

Twórcy Cognition z Phoenix Online Studios długo zwlekali z ogłoszeniem daty premiery trzeciego epizodu pt. Oracle, ale gdy już to zrobili, zadziwili wszystkich. Gra ukaże się bowiem już 16 maja. Będzie to decydujący, lecz nie ostatni, epizod, w którym w końcu dowiemy się, kto jest mordercą. Podobnie jak w przypadku premiery drugiej części serii i tym razem twórcy planują spotkanie z fanami na żywo w ramach „Launch Party”. Tym razem zaproszonym gościem będzie Austin Haynes, którego soundtrack do gry zdobył wielkie uznanie graczy i recenzentów. Dodatkowo przewidziane są 24-godzinne promocje. Wraz z datą premiery twórcy wypuścili teaser, w którym pojawiają się trzy nowe postacie: Keith, Max i Skorobeus, a który prezentujemy poniżej.

Przypominamy, że o grze można podyskutować na naszym forum w tym temacie. Wideosolucja do pierwszego epizodu znajduje się tutaj, a mój gameplay z komentarzem do drugiej części tutaj.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o4CnsRRgkAg[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.