Przedpremierowe zamówienia na Reperfection

24 listopada 2012 Marek 15

Za pośrednictwem sklepu Zodiac już teraz można złożyć zamówienie na pierwszą część epizodycznej przygodówki Reperfection niezależnego studia Tinnitus Games. Zamawiając grę wcześniej zapłacimy za nią 6,99 ? (zamiast 7,99 ?). Premiera nastąpi 6 grudnia. Reperfection dostępna będzie w trzech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej i włoskiej.

Reperfection to przedstawiona za pomocą komiksowych planszy historia Bena Freemana mieszkającego w wraz z żoną i synem w domu na przedmieściach. Pewnego dnia Ben po powrocie z pracy dowiaduje się o tragicznej śmierci żony w wypadku samochodowym. Traumatyczne przeżycie wyzwala ukrytą umiejętność Bena – mężczyzna cofa się w czasie i próbuje uratować żonę. Niestety pociąga to za sobą nieprzewidziane konsekwencje.

Gra stylizowana będzie na czarno-biały komiks z okazjonalnymi, kolorowymi wstawkami mającymi podkreślić istotne obiekty pojawiające się na ekranie. Zadaniem gracza będzie pomoc Benowi w poprawianiu jego przeszłości. Rozgrywka polegać będzie na rozwiązywaniu zagadek i odblokowywaniu kolejnych paneli.

Grę tworzą Oliver Specht, Michael Holzapfel i Anne von Vaszary, którzy wcześniej pracowali nad Black Mirror 2 i 3 oraz The Lost Chronicles of Zerzura. Całość składać się będzie z 5 epizodów, które mają ukazywać się w około półrocznych odstępach czasu.

Reperfection bierze udział w programie Steam Greenlight – jeżeli chcecie, aby ukazała się na platformie Steam, to możecie na nią zagłosować na tej stronie: klik.

Poniżej znajdziecie filmowy trailer pierwszego epizodu gry. Zapraszamy do dyskusji na naszym forum: klik.

[youtube]TnuSxVMkG-I[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...