Przedpremierowe zamówienia na Reperfection

24 listopada 2012 Marek 7

Za pośrednictwem sklepu Zodiac już teraz można złożyć zamówienie na pierwszą część epizodycznej przygodówki Reperfection niezależnego studia Tinnitus Games. Zamawiając grę wcześniej zapłacimy za nią 6,99 ? (zamiast 7,99 ?). Premiera nastąpi 6 grudnia. Reperfection dostępna będzie w trzech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej i włoskiej.

Reperfection to przedstawiona za pomocą komiksowych planszy historia Bena Freemana mieszkającego w wraz z żoną i synem w domu na przedmieściach. Pewnego dnia Ben po powrocie z pracy dowiaduje się o tragicznej śmierci żony w wypadku samochodowym. Traumatyczne przeżycie wyzwala ukrytą umiejętność Bena – mężczyzna cofa się w czasie i próbuje uratować żonę. Niestety pociąga to za sobą nieprzewidziane konsekwencje.

Gra stylizowana będzie na czarno-biały komiks z okazjonalnymi, kolorowymi wstawkami mającymi podkreślić istotne obiekty pojawiające się na ekranie. Zadaniem gracza będzie pomoc Benowi w poprawianiu jego przeszłości. Rozgrywka polegać będzie na rozwiązywaniu zagadek i odblokowywaniu kolejnych paneli.

Grę tworzą Oliver Specht, Michael Holzapfel i Anne von Vaszary, którzy wcześniej pracowali nad Black Mirror 2 i 3 oraz The Lost Chronicles of Zerzura. Całość składać się będzie z 5 epizodów, które mają ukazywać się w około półrocznych odstępach czasu.

Reperfection bierze udział w programie Steam Greenlight – jeżeli chcecie, aby ukazała się na platformie Steam, to możecie na nią zagłosować na tej stronie: klik.

Poniżej znajdziecie filmowy trailer pierwszego epizodu gry. Zapraszamy do dyskusji na naszym forum: klik.

[youtube]TnuSxVMkG-I[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


8 grudnia 2021

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację...

30 listopada 2021

Niemałe zdziwienie musiały przeżyć osoby, które wyczekiwały premiery niewielkiej, polskiej przygodówki Futurust. Ta ustalona została na dzień dzisiejszy i niemal wszystko się zgadza. Data opublikowania...

29 listopada 2021

Gry przygodowe to idealne medium do promocji sztuki, kultury czy historii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat doczekaliśmy kilku tego typu projektów finansowanych z rządowych funduszy...

15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.