Przedpremierowe zamówienia na Reperfection

24 listopada 2012 Marek 25

Za pośrednictwem sklepu Zodiac już teraz można złożyć zamówienie na pierwszą część epizodycznej przygodówki Reperfection niezależnego studia Tinnitus Games. Zamawiając grę wcześniej zapłacimy za nią 6,99 ? (zamiast 7,99 ?). Premiera nastąpi 6 grudnia. Reperfection dostępna będzie w trzech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej i włoskiej.

Reperfection to przedstawiona za pomocą komiksowych planszy historia Bena Freemana mieszkającego w wraz z żoną i synem w domu na przedmieściach. Pewnego dnia Ben po powrocie z pracy dowiaduje się o tragicznej śmierci żony w wypadku samochodowym. Traumatyczne przeżycie wyzwala ukrytą umiejętność Bena – mężczyzna cofa się w czasie i próbuje uratować żonę. Niestety pociąga to za sobą nieprzewidziane konsekwencje.

Gra stylizowana będzie na czarno-biały komiks z okazjonalnymi, kolorowymi wstawkami mającymi podkreślić istotne obiekty pojawiające się na ekranie. Zadaniem gracza będzie pomoc Benowi w poprawianiu jego przeszłości. Rozgrywka polegać będzie na rozwiązywaniu zagadek i odblokowywaniu kolejnych paneli.

Grę tworzą Oliver Specht, Michael Holzapfel i Anne von Vaszary, którzy wcześniej pracowali nad Black Mirror 2 i 3 oraz The Lost Chronicles of Zerzura. Całość składać się będzie z 5 epizodów, które mają ukazywać się w około półrocznych odstępach czasu.

Reperfection bierze udział w programie Steam Greenlight – jeżeli chcecie, aby ukazała się na platformie Steam, to możecie na nią zagłosować na tej stronie: klik.

Poniżej znajdziecie filmowy trailer pierwszego epizodu gry. Zapraszamy do dyskusji na naszym forum: klik.

[youtube]TnuSxVMkG-I[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...