Przesunięta data premiery Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

10 maja 2014 Urszula 50

logo_crimes&punishments_black

Wszyscy gracze, którzy czekają na nowe przygody z udziałem słynnego detektywa  Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, muszą uzbroić się w cierpliwość. Focus Home Interactive na swojej stronie podał informację, że data premiery zostaje przesunięta na wrzesień. Opóźnienia wynikają z przystosowania gry na konsolę  Xbox One.  Przypominamy, że gra jest tworzona na silniku Unreal Engine 3 z możliwością przełączania widoku z trzecioosobowego na pierwszoosobowy i odwrotnie oraz wyborem sterowania. Akcja dzieje się oczywiście w XIX wieku w Londynie. Holmes i Watson mają do wyjaśnienia osiem niepowiązanych ze sobą spraw (morderstwa, zaginięcia, kradzieże). Rozgrywka nie jest liniowa. W zależności od tego, jakie dowody znajdziemy i jak je połączymy, możemy wyciągnąć różne wnioski. Może się też zdarzyć, że w trakcie rozwiązywania sprawy gracz pominie jakieś wskazówki – nie uniemożliwi to jej zamknięcia, ale może doprowadzić do aresztowania niewinnego człowieka. Takie pomyłki i niedociągnięcia gracza będą miały wpływ na reputację i karierę Holmesa. Twórcy przewidują 12 możliwych zakończeń, około 15 – 20 godzin zabawy. Oczekując na premierę, możemy podziwiać nowe screeny z gry. Zapraszamy na forum, gdzie toczy się dyskusja na temat tej przygodówki.

 

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...