Przesunięta data premiery Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

10 maja 2014 Urszula 41

logo_crimes&punishments_black

Wszyscy gracze, którzy czekają na nowe przygody z udziałem słynnego detektywa  Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, muszą uzbroić się w cierpliwość. Focus Home Interactive na swojej stronie podał informację, że data premiery zostaje przesunięta na wrzesień. Opóźnienia wynikają z przystosowania gry na konsolę  Xbox One.  Przypominamy, że gra jest tworzona na silniku Unreal Engine 3 z możliwością przełączania widoku z trzecioosobowego na pierwszoosobowy i odwrotnie oraz wyborem sterowania. Akcja dzieje się oczywiście w XIX wieku w Londynie. Holmes i Watson mają do wyjaśnienia osiem niepowiązanych ze sobą spraw (morderstwa, zaginięcia, kradzieże). Rozgrywka nie jest liniowa. W zależności od tego, jakie dowody znajdziemy i jak je połączymy, możemy wyciągnąć różne wnioski. Może się też zdarzyć, że w trakcie rozwiązywania sprawy gracz pominie jakieś wskazówki – nie uniemożliwi to jej zamknięcia, ale może doprowadzić do aresztowania niewinnego człowieka. Takie pomyłki i niedociągnięcia gracza będą miały wpływ na reputację i karierę Holmesa. Twórcy przewidują 12 możliwych zakończeń, około 15 – 20 godzin zabawy. Oczekując na premierę, możemy podziwiać nowe screeny z gry. Zapraszamy na forum, gdzie toczy się dyskusja na temat tej przygodówki.

 

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.