Przygodowa końcówka sierpnia w usłudze Xbox Game Pass

18 sierpnia 2021 Przemo 125

W najbliższym czasie w ramach usługi Xbox Game Pass pojawi się kilka premierowych tytułów. Nas – fanów przygodówek – interesuje przede wszystkim Twelve Minutes, które trafi do oferty 19 sierpnia. Kilka dni później (dokładnie 25 sierpnia) pojawi się tam Psychonauts 2 od studia Double Fine Productions, zaś następnego dnia (26 sierpnia) zremasterowana wersja Mysta. Wszystkie gry będą dostępne w wersji na Xbox, PC, a także z możliwością obsługi chmury.

Xbox Game Pass to oferta firmy Microsoft pozwalająca na subskrypcję bazy gier, z której korzystać mogą zarówno posiadacze konsoli Xbox, jak i właściciele PC. Dla nowych klientów udostępniono promocję – mogą oni wykupić dostęp do usługi za 4 zł w pierwszym miesiącu. W późniejszym terminie cena wynosi 39,99 zł za wersję podstawową oraz 54,99 za wersję Ultimate.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.