Przygodówka Tesla Effect znalazła światowego wydawcę

29 sierpnia 2013 Marek 24

Tesla Effec tLogo

Przygodówka Tesla Effect – kontynuacja przygód Texa Murphy’ego, której produkcja została sfinansowana dzięki udanej zbiórce funduszy na Kickstarterze – znalazła wydawcę, amerykański oddział japońskiej firmy ATLUS. Dzięki tej współpracy studio Big Finish zdobędzie dodatkowe środki na dopracowanie swojej gry. Wciąż aktualne są zapowiadane plany premiery. Jeśli nic ich nie pokrzyżuje, to Tesla Effect trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku.

Wraz z informacją o wydawcy udostępniono nowe obrazki z gry – znajdziecie je w rozwinięciu tego wpisu. Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji na naszym forum: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...