Przygodówkowy kalendarz na 2015 rok

9 lutego 2015 Urszula 20

Jeśli nie macie jeszcze kalendarza na rok 2015, a lubicie gry przygodowe to mamy dla Was propozycję. NajPhil troszkę popracował i zrobił ładny kalendarz. Jak sam autor pisze  kalendarz czytelny i ze specjalnie przygotowanymi obrazkami z gier przygodowych. Dobór gier był głównie związany z jakością materiałów w Sieci. Dopiero w drugiej kolejności z jego preferencjami lub oczekiwaniami.

Kalendarz można pobrać tutaj lub tutaj.  Poniżej przykładowe kartki z kalendarza.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...