Quantic Dream przedstawił swój kolejny projekt

5 czerwca 2012 Urszula 36

Beyond: Two Souls to interaktywny thriller psychologiczny z udziałem nominowanej do Oscara Ellen Page (Inception, Juno) w roli Jodie Holmes. Podejmie on problem jednej z największych zagadek ludzkosci: śmierci.

Bohaterka jest obdarzona nadnaturalnymi mocami, które nabyła dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą (Aiden). Ujrzymy sceny z piętnastoletniego okresu jej życia.

David Cage obiecywał na scenie, podczas prezentacji Sony na targach E3, że będzie to coś, czego przedtem gracze nie doświadczyli. Emocjonalne, dojrzałe i wyjątkowe, ale również epickie, spektakularne i zapierające dech w piersiach.

Gra będzie wykorzystywać silnik, którego próbkę mieliśmy szansę obejrzeć niedawno w demie technologicznym Kara. Premierę zaplanowano na 2013 rok, wyłącznie na konsolę PlayStation 3.

Po rozwinięciu wiadomości uzyskacie dostęp do screenów z gry.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.