Quantic Dream przedstawił swój kolejny projekt

5 czerwca 2012 Urszula 27

Beyond: Two Souls to interaktywny thriller psychologiczny z udziałem nominowanej do Oscara Ellen Page (Inception, Juno) w roli Jodie Holmes. Podejmie on problem jednej z największych zagadek ludzkosci: śmierci.

Bohaterka jest obdarzona nadnaturalnymi mocami, które nabyła dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą (Aiden). Ujrzymy sceny z piętnastoletniego okresu jej życia.

David Cage obiecywał na scenie, podczas prezentacji Sony na targach E3, że będzie to coś, czego przedtem gracze nie doświadczyli. Emocjonalne, dojrzałe i wyjątkowe, ale również epickie, spektakularne i zapierające dech w piersiach.

Gra będzie wykorzystywać silnik, którego próbkę mieliśmy szansę obejrzeć niedawno w demie technologicznym Kara. Premierę zaplanowano na 2013 rok, wyłącznie na konsolę PlayStation 3.

Po rozwinięciu wiadomości uzyskacie dostęp do screenów z gry.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...