Quest Room: Hanon

6 października 2018 ZenekZombie 43

Quest Room Hanon.news banerPo 20 latach poszukiwań tajemniczego egipskiego artefaktu Hanona, udało ci się znaleźć wejście, ale aby dostać się do środka, musisz rozwiązać więcej niż jedną zagadkę. Nie masz zbyt wiele czasu, jesteś zamknięty w 4 ścianach i kończy się tlen.

Podyskutuj o grze na FORUM

Quest room: Hanon – to opowieść składająca się z 3 gier, pełna fascynujących zagadek, które sprawią, że wysilisz szare komórki, okażesz troskę i wykażesz się logiką. Jest to pierwsza część serii: najmniejszą i najkrótszą. To jest mały wstęp do wspaniałej historii.

CECHY:

  • Brak jakichkolwiek podpowiedzi.
  • Maksymalny czas przejścia jednej gry to 1,5 godziny.
  • Tlen kończy się, jeśli nie rozwiążesz tajemnicy – umrzesz i będziesz zmuszony zacząć od nowa.

DATA WYDANIA: 25 października 2018

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.