Recenzja i poradnik do przygodówki Eleusis

23 października 2013 Urszula 48

Okładka EleusisKlika dni temu swoją polską premierę miała gra Eleusis – grecka przygodówka grozy. Zawdzięczamy to wydawnictwu Techland, które przygotowało dla nas polską wersję językową w postaci napisów.

Na forum dzięki uprzejmości Techlandu zorganizowaliśmy konkurs, w którym można wygrać tę mroczną przygodówkę. Wszystkich niezdecydowanych i zastanawiających się, czy warto powalczyć o grę zapraszam do przeczytania recenzji napisanej przez Goccianę. Autorce gra przypadła do gustu, a jej tekst znajdziecie pod podanym linkiem – klik.

Równocześnie dzięki Adventurce powstał poradnik do tej gry. Znajdziecie go tutaj.

Przypominam również, że grę można kupić w wersji elektronicznej w otwartym niedawno oficjalnym sklepie wydawnictwa TechlandBoxOff Store – na stronie gry: klik. Wydając 14,90 zł dostajemy dostęp do elektronicznego wydania bez zabezpieczeń DRM i z polskimi napisami.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


18 września 2023

Recenzje tej gry, przygotował dla nas Konrad. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do czytania, jest dostępna na forum.

30 czerwca 2023

DirkPitt1 napisał recenzję do humorystycznej przygodówki Rock 'n' Roll Will Never Die!. Jakie wrażenia? Sprawdźcie na forum.

9 maja 2023

Gra autorstwa studia Punch Punk Games i wydana przez firmę Klabater, doczekała się recenzji opublikowanej na forum.

18 kwietnia 2023

Od premiery najnowszych perypetii Kate Walker minął już ponad rok, ale dobra przygoda nigdy się nie starzeje. Co najwyżej zpłacimy za nią nieco mniejszą kwotę...