Recenzje do serii gier CSI

4 maja 2013 Urszula 15

Seria przygodówek CSI, oparta na bardzo popularnym serialu detektywistycznym o tym samym tytule, doczekała się już dziewięciu odsłon. Nie wszystkie zostały wydane w Polsce, ale sześć z nich zostało spolszczonych. Jeśli ktoś lubi w grze prowadzić dochodzenia, a ponadto darzy sympatią aktorów występujących w serialu, ma okazję wraz z nimi zmierzyć się z przestępczością. Adam_OK zamieścił na łamach Przygodomanii recenzje do tej serii gier przygodowych. Wszystkich zapraszam do zapoznania się z jego tekstami, być może zachęcą was do zagrania, jeśli nie jesteście jeszcze przekonani, czy warto.
Możecie również podzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat tych gier i obejrzeć screeny. Zapraszam do działu poświęconego całej serii.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


5 października 2022

Warto, czy nie warto zagrać? Przeczytajcie recenzje The Plague doctor of Wippra, która miała dzisiaj premierę.

28 września 2022

The Excavation of Hob's Barrow (wcześniej pod tytułem Incantamentum) miało dzisiaj premierę, a my chcemy podzielić się swoimi wrażeniami. Zapoznajcie się z recenzją DirkPitt1.

30 sierpnia 2022

Adam_OK, pokusił się o zrecenzowanie nowej przygodówki  Lord Winklebottom investigates. Jeśli chcecie poznać jego wrażenia, przeczytajcie tekst - tutaj.

24 maja 2022

Czy ta gra spełni twoje oczekiwania? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w recenzji.