Recenzje do serii gier CSI

4 maja 2013 Urszula 33

Seria przygodówek CSI, oparta na bardzo popularnym serialu detektywistycznym o tym samym tytule, doczekała się już dziewięciu odsłon. Nie wszystkie zostały wydane w Polsce, ale sześć z nich zostało spolszczonych. Jeśli ktoś lubi w grze prowadzić dochodzenia, a ponadto darzy sympatią aktorów występujących w serialu, ma okazję wraz z nimi zmierzyć się z przestępczością. Adam_OK zamieścił na łamach Przygodomanii recenzje do tej serii gier przygodowych. Wszystkich zapraszam do zapoznania się z jego tekstami, być może zachęcą was do zagrania, jeśli nie jesteście jeszcze przekonani, czy warto.
Możecie również podzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat tych gier i obejrzeć screeny. Zapraszam do działu poświęconego całej serii.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


18 września 2023

Recenzje tej gry, przygotował dla nas Konrad. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do czytania, jest dostępna na forum.

30 czerwca 2023

DirkPitt1 napisał recenzję do humorystycznej przygodówki Rock 'n' Roll Will Never Die!. Jakie wrażenia? Sprawdźcie na forum.

9 maja 2023

Gra autorstwa studia Punch Punk Games i wydana przez firmę Klabater, doczekała się recenzji opublikowanej na forum.

18 kwietnia 2023

Od premiery najnowszych perypetii Kate Walker minął już ponad rok, ale dobra przygoda nigdy się nie starzeje. Co najwyżej zpłacimy za nią nieco mniejszą kwotę...