Reperfection w cyfrowej dystrybucji

10 grudnia 2012 Urszula 39

6 grudnia na wybranych platformach dystrybucji cyfrowej do sprzedaży trafił pierwszy epizod gry Reperfection, o której pisaliśmy na naszej stronie przy okazji rozpoczęcia preorderów. Reperfection można kupić na Desurze i w sklepie Zodiac za 7,99 ?. Tekst w grze dostępny jest w trzech językach: angielskim, niemieckim i włoskim. Grę kupić można również w limitowanej edycji pudełkowej – zamówienie na pudełkowe wydanie należy złożyć w sklepie Gamepad.de: klik (cena 8,95 ? + koszty  wysyłki).

Na stronie gry na platformie Desura udostępniono demo Reperfection: klik. Plik ma wielkość 109MB. Demo dostępne jest w angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

Reperfection bierze udział w programie Steam Greenlight – możecie zagłosować na tę grę w tym miejscu: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...