Reperfection w cyfrowej dystrybucji

10 grudnia 2012 Marek 27

6 grudnia na wybranych platformach dystrybucji cyfrowej do sprzedaży trafił pierwszy epizod gry Reperfection, o której pisaliśmy na naszej stronie przy okazji rozpoczęcia preorderów. Reperfection można kupić na Desurze i w sklepie Zodiac za 7,99 ?. Tekst w grze dostępny jest w trzech językach: angielskim, niemieckim i włoskim. Grę kupić można również w limitowanej edycji pudełkowej – zamówienie na pudełkowe wydanie należy złożyć w sklepie Gamepad.de: klik (cena 8,95 ? + koszty  wysyłki).

Na stronie gry na platformie Desura udostępniono demo Reperfection: klik. Plik ma wielkość 109MB. Demo dostępne jest w angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

Reperfection bierze udział w programie Steam Greenlight – możecie zagłosować na tę grę w tym miejscu: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.