Riddle of the Sphinx na Kickstarterze

4 maja 2014 adventurka 55

riddlesphinx.kick

Riddle of the Sphinx: An Egyptian Adventure to stara, mystopodobna przygodówka, której akcja toczy się na terenie wykopalisk w Gizie. W piętnastolecie jej narodzin Karen i Jeff Toblerowie, współtwórcy gry, zamierzają ją odświeżyć. W nowej wersji Riddle of the Sphinx byłby programem w pełni trójwymiarowym – 3D w czasie rzeczywistym.
Fundusze na realizację projektu Toblerowie próbują zgromadzić dzięki kampanii na Kickstarterze. Minimalna suma to 50 tysięcy dolarów, które miałyby starczyć na opracowanie pierwszego epizodu. Na odnowienie całej gry potrzebowaliby 200 tysięcy. Gdyby zebrali 300 – wprowadziliby do gry zupełnie nowe elementy.

LIFE TREE GAMES – STRONA STUDIA KAREN I JEFFA TOBLERÓW
KAMPANIA NA KICKSTARTERZE

[youtube]OVyhmb7ZeMc[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.