Riddle of the Sphinx™ — The Awakening | Premiera

3 lutego 2021 monttsserat 258

1 lutego premierę na Steam zaliczyła gra Riddle of the Sphinx™ — The Awakening. Pomimo nieudanej próby zebrania funduszy na Kickstarterze w 2014 roku produkcja ujrzała wreszcie światło dzienne.

Gra jest odświeżoną wersją produkcji z 2000 roku.

Riddle of the Sphinx to mystopodobna przygodówka stworzona przez małżeństwo Karen i Jeffa Toblerów, w oparciu o historyczne dane dotyczące wykopalisk w Gizie. Nowa odsłona oferuje odświeżoną grafikę 3D i możliwość uruchomienia na urządzeniach mobilnych.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...