Rozwiązanie problemu z uruchomieniem przygodówki Aztec: Klątwa w sercu Złotego Miasta

28 grudnia 2013 Marek 113

AztecDzięki wytrwałości locarno, jednego z użytkowników naszego forum, oraz uprzejmości iunnameda, użytkownika rosyjskojęzycznego forum old-games.ru, powstała nieoficjalna łatka do polskiej wersji przygodówki Aztec: Klątwa w sercu Złotego Miasta.

Aztec, podobnie jak i inne gry stworzone przez firmę Cryo, od dawna już sprawiał problemy tym, którzy próbowali uruchomić go na nowszych komputerach i nowszych systemach Windows. Dzięki nieoficjalnej łatce możliwe jest uruchomienie tej przygodówki na systemach Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 8.1. Szczegóły na temat łatki znajdziecie na naszym forum: klik.

Archiwum z łatką oraz instrukcją instalacji znajdziecie tutaj: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...