Ruszył preorder Primordii

13 listopada 2012 Marek 55

Od dzisiaj można składać zamówienia na cyberpunkową przygodówkę point’n’click przebraną w modnie rozpikselowaną oprawę graficzną. Mowa oczywiści o Primordii, najnowszej grze studia Wormwood Studios, której wydawcą jest Wadjet Eye Games (znamy tę firmę z wydania gier takich jak Gemini Rue, Resonance czy seria Blackwell). Primordia będzie miała swoją premierę 5 grudnia i będziemy mogli nabyć ją w wydaniu elektronicznym za niecałe 10 dolarów.

Wszystkich, którzy podjęli decyzję o kupnie i nie mogą się doczekać wydania swoich pieniędzy, ucieszy zapewne, że składając zamówienie już teraz za wersję elektroniczną zapłacimy o 10% mniej (czyli 8,99$). Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Istnieje możliwość zamówienia limitowanej, pudełkowej wersji gry. Za 19,99$ otrzymamy grę na płycie DVD, na której znajdzie się również ścieżka dźwiękowa, film ukazujący kulisy tworzenia gry, szkice koncepcyjne oraz inne materiały graficzne. Dodatkowym bonusem jest to, że nie musimy płacić za przesyłkę do Polski – została wliczona w cenę gry. Poza tym do wersji pudełkowej dodawana jest również jej wersja elektroniczna, więc ci, którzy ją zamówią, nie będą musieli czekać niecierpliwie na listonosza, bo dostaną link do pobrania gry już 5 grudnia. Zamówienia na pudełkową wersję gry można składać tylko do 5 grudnia, później kupić będzie można jedynie wersję elektroniczną.

Zamówienie można złożyć na tej stronie: klik.

Gra bierze udział w programie Steam Greenlight (można na nią głosować tu: klik) i jeżeli dostanie się na platformę Steam, to zamawiający grę w preorderze dostaną również grę w wersji do podpięcia do steamowego konta.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w dyskusji na temat Primordii na naszym forum: klik. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie nowy filmowy trailer gry.

[youtube]0YvWQi_5fsw[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...