Ruszyła przedsprzedaż przygodówki The Blackwell Epiphany

14 marca 2014 Urszula 60

The Blackwell Epiphany

Ruszyła przedsprzedaż The Blackwell Epiphany, piątej – i ostatniej – części serii przygodówek zapoczątkowanej w 2006 roku wydaniem Blackwell Legacy.

Akcja The Blackwell Epiphany toczy się w czasach współczesnych, podczas mroźnej zimy. Znowu pokierujemy znanym z poprzednich odsłon duetem, w skład którego wchodzi medium Rosa Blackwell i duch Joey Mallone. Nasi bohaterowie ponownie zajmą się pomocą duchom, które utknęły w naszym świecie, w przejściu na następny etap. Tym razem jednak zetkną się z czymś, czego jeszcze nie widzieli – istotą, która morduje duchy i której następną ofiarą może stać się Joey.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WAK_CcCDE84[/youtube]

 

Grę można zamówić już teraz na stronie twórców: klik. Jej cena to 14,99 $. W dniu premiery, 24 kwietnia, osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe dostaną:

  • cyfrowe wydanie The Blackwell Epiphany bez zabezpieczeń,
  • klucz Steam,
  • film z wywiadem z aktorami użyczającymi głosu głównym bohaterom gry: Abe Goldfarbem (Joey) i Rebeccą Whittaker,
  • film z zapisem wycieczki po Nowym Jorku, podczas której twórca, Dave Gilber, oprowadzi nas po miejscach, które stanowiły inspirację podczas projektowania gry,
  • zaproszenie do streama na żywo z przyjęcia w mieszkaniu Dave’a, zorganizowanego 24 kwietnia z okazji premiery gry,
  • ścieżkę dźwiękową z gry.

Tym razem nie udało się twórcom przygotować wersji pudełkowej gry, ale obiecują, że po premierze Epiphany postarają się wydać specjalną wersję zawierającą wszystkie części serii.

Zapraszamy do działu naszego forum poświęconego serii Blackwell. Znajdziecie w nim galerie, recenzje oraz poradniki: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...