Sam & Max: Beyond Time and Space – premiera

9 grudnia 2021 monttsserat 156

8 grudnia premierę miała odświeżona wersja gry Sam&Max sezon 2 – pod nową nazwą Sam & Max: Beyond Time and Space.

Zwariowana para gliniarzy z policji ochotniczej znów uderza – głównie w przestępów, choć także w okolicznych mieszkańców. Tym razem pies Sam i królik Max będą musieli zmierzyć się z tańczącymi zombie, wyskoczyć na chwilę na Wyspy Wielkanocne, czy oczyścić miasto po masakrze robota bojowego mówiącego tekstami znanych szlagierów.

Grę zakupicie jak na razie na platformie STEAM. O wersjach GOG-owskich chwilowo nic nie wiadomo. Być może polska platforma nie zdecydowała się na dystrybucję przez falę krytyki, jaka wylała się na twórców za dokonane zmian i cenzurę w remasterze sezonu 1. Sam & Max: save the world.  Niezadowolenie graczy odbiło się rykoszetem na ocenach samej gry.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 lutego 2024

Nowa przygodówka "wskaż i kliknij", wzorowana na grach firmy LucasArts, opowiadająca o perypetiach pewnego szlachcica, który zabierając bogatym i dając biednym, ukrył się za maską....

1 lutego 2024

Gra inspirowana jest najlepszymi produkcjami typu "escape room" i znajdziemy w niej m. in. enigmatyczną atmosferę i wiele zagadek, których rozwiązanie wymaga determinacji i zdolności.

30 stycznia 2024

Gra humorystyczna z obecnie modną grafiką pixel art., ma dzisiaj swoją premierę. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Cosmic Void.

29 stycznia 2024

To niezależna gra przygodowa charakteryzująca się wciągającą narracją, dochodzeniami i otwartymi pytaniami. Nie prowadzi gracza za rękę, co sprawia, że ​​śledztwo i dedukcje są jeszcze...