Sam & Max powracają jako produkcja VR

11 września 2020 Przemo 30

Podczas Open Night Live otwierającej tegoroczną prezentację Gamescom, amerykańskie studio Happy Giant zaprezentowało zwiastun kolejnej odsłony Sama i Maxa. Studio zostało założone przez weteranów LucasArts, a w pracach nad grą uczestniczy Steve Purcell, projektant serii. Nowa odsłona Sama i Maxa ma umożliwiać wyświetlanie obrazu przez gogle VR. Premiera gry jest planowana na 2021 rok.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.