Seria What Makes You Tick w całości za darmo

15 lipca 2015 adventurka 25

whatmakes2.header

W 2007 roku pojawiła się darmowa produkcja Matt Kempke, zatytułowana What Makes You Tick? Trzy lata później wyszedł komercyjny sequel gry – What Makes You Tick: A Stitch in Time. Dziś obie części serii można pobrać za darmo ze strony producenta Lassie Games. Po podaniu adresu majlowego otrzymamy wiadomość z linkami, jednak być może przedtem warto zapoznać się z informacją dotyczącą samego transferu. Obie gry są w pełnej angielskiej wersji językowej (głos i napisy) i w obu angielskie napisy można zamienić na hiszpańskie w pierwszej części lub niemieckie w drugiej.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...