Shades of Sanity na Kickstarterze

30 sierpnia 2013 Urszula 96

7b9e0e3ba77b64ed382099c9d8bfd544_large

 

Od 13 sierpnia do 27 września trwa zbiórka funduszy na horror psychologiczny Shades of Sanity firmowany przez Roberta Seresa  i Keitha Leonarda, którzy lata temu uczestniczyli w tworzeniu Sanitarium. Cel – 200 000 $ – raczej nie do osiągnięcia, a szkoda, bo projekt może niezbyt odkrywczy, ale jako horror zapowiada się całkiem smakowicie.

STRONA NA KICKSTARTERZE

Akcja gry toczy się współcześnie w Stanach Zjednoczonych. Bohaterem jest Joseph Springer, pianista, który podczas koncertu doznaje ataku schizofrenii i trafia na leczenie psychiatryczne. Po roku niezbyt efektywnej terapii postanawia wrócić do Wirginii, do domu i do żony. Wkrótce po przyjeździe zaczynają go dręczyć mroczne wizje, które nasilają się, jeśli mężczyzna nie bierze leków. Joe odkrywa, że łączy go jakaś więź z poprzednimi mieszkańcami domu, których przecież nie znał. Sceny, które widzi, wydają się tak realne, że bohater zaczyna wątpić, czy trafił do swojego domu. Nie wie, gdzie podziała się jego żona. Nie rozumie, dlaczego otoczenie odbiera jego obecność jako zagrożenie. Zapraszamy do dyskusji  na forum.

Shades of Sanity na Kickstarterze 1

 

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...