Shadow of Nebula trafiło na Kickstartera

14 marca 2015 Urszula 36

Twórcami jest czterech deweloperów ze Szczecina, tworzących studio Kettleslayer. Shadow of Nebula ma być przygodówką point & click na silniku Wintermute, z prerenderowanymi tłami, trzecioosobowym widokiem, z wieloma zagadkami i rozbudowanymi dialogami oraz interesującą ścieżką muzyczną. Obecnie autorzy proszą graczy o pomoc cel to 50 000$. Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć ten projekt zapraszamy na stronę Kickstartera. Zbiórka potrwa do 21.04.2015. Można również zagrać w wersję demonstracyjną – link do dema (ponad 800 MB).

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...