Pomysłodawcy SpaceVenture liczą na szczodrość fanów

9 maja 2012 Urszula 32

Jak zapowiedzieli w swoim podkaście, tak dziś uczynili. Dwaj faceci z Andromedy (Mark Crowe i Scott Murphy, znani z serii przygodówek Space Quest) poszli drogą poprzedników i również wystartowali z kampanią na Kickstarterze. Pół miliona dolarów, jakie zamierzają zebrać dzięki hojności fanów do 12 czerwca, posłuży im do stworzenia kosmicznej opowieści – SpaceVenture. Jak przekonują nas twórcy i tym razem nie zabraknie niepowtarzalnego humoru, wielu odniesień do popkultury, zaś przewodnikiem po całej historii (jako narrator) ponownie stanie się Gary Owens.

Dla wszystkich, którzy, raz po raz zasypywani informacjami o nowych projektach, stracili orientację w kickstarterowym szaleństwie, przygotowaliśmy na forum małe zestawienie.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.