Spolszczenie do The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery

19 marca 2013 Marek 95

Gabriel Knight 2Osiemnaście lat po światowej premierze drugiej części przygód Gabriel Knighta polscy fani przygodówek doczekali się jej polskiej wersji językowej. Przygotowała ją grupa fanów skupiona wokół forum zaprzyjaźnionego z Przygodomanią serwisu GrajPoPolsku. Prace trwały ponad trzy lata, a ich wynik możecie sprawdzić, pobierając paczkę ze spolszczeniem z tego miejsca: klik. Spolszczenie pasuje do oryginalnej wersji gry oraz do wersji dostępnej w serwisie gog.com. Szczegółowe informacje na temat instalacji znajdziecie w pliku Czytajto.txt znajdującym się w paczce ze spolszczeniem. Jeżeli będziecie mieli jakieś uwagi do spolszczenia, to możecie podzielić się nimi z jego twórcami w tym temacie na forum GrajPoPolsku: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 kwietnia 2022

Po długiej fazie testów, tłumaczenie drugiego aktu Broken Age ujrzało światło dzienne. Można je pobrać ze strony grajpopolsku.

27 lipca 2021

Studio The Brotherhood w swoich produkcjach przyjęło charakterystyczny, unikatowy w dzisiejszych czasach, styl graficzny. Chodzi dokładniej o izometryczny widok, który mieliśmy dawno temu okazję oglądać...

7 kwietnia 2021

Na serwisie Graj po Polsku pojawiło się właśnie fanowskie spolszczenie gry The Walking Dead: The Final Season! Spolszczenie można pobrać STĄD.

27 marca 2021

Ostatni odcinek 2 sezony gry Sam & Max - Co słychać, diabełku? (What's New, Beelzebub?) wreszcie ujrzał światło dzienne. Na razie w wersji bez spolszczonych...