Spotkanie z Jane Jensen w dniu premiery The Wise Monkey

23 stycznia 2013 Marek 30

Zaproszenie na spotkanie z Jane Jensen

Już za tydzień, 30 stycznia premierę będzie miał drugi odcinek gry Cognition: An Erica Reed Thriller – The Wise Monkey. Z okazji tego wydarzenia zorganizowano spotkanie twórców gry, które będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału YouTube studia Phoenix Online. Specjalnym gościem będzie Jane Jensen! Spotkanie z ?królową przygodówek? będzie można obejrzeć 30 stycznia o godzinie 22:00 polskiego czasu. Bezpośredni link do streamu zostanie podany 30 stycznia za pośrednictwem Twittera: https://twitter.com/postudios.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.