Stasis nowy trailer

29 kwietnia 2014 Urszula 35

logoRówno dwa lata temu, pisaliśmy o izometrycznej przygodówce z gatunku science fiction, inspirowanej takimi filmami jak Obcy czy Ukryty Wymiar, pod tytułem Stasis. Gra tworzona przez Christophera Bischoffa opowiada o losach Johna Marachecka, który budzi się we wnętrzu kosmicznej stacji badawczej o nazwie „The Groomlake”. Dwa główne wątki, które mają się przeplatać i wzajemnie napędzać to poszukiwania żony i córki bohatera oraz odkrycie prawdy o samej stacji. Co wyróżnia tę produkcję pod względem technicznym, to wspomniany wcześniej, niezbyt często stosowany w przygodówkach rzut izometryczny (prawdopodobnie najbardziej znanym przykładem będzie tu Sanitarium). Przez jakiś czas było cicho o postępach prac nad grą, a dzisiaj mamy nowy trailer – zapraszamy do obejrzenia.   Z naszymi opiniami na temat tej przygodówki, można zapoznać się na forum.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UwnOOZ_ZM38[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...