Strangeland od twórców Primordii – zapowiedź premiery

13 kwietnia 2021 monttsserat 171

Wadjet Eye Games zapowiedziało premierę Strangeland na 25 maja tego roku.

Grę można dodawać o wishlisty na STEAM

Strangeland to klasyczna gra przygodowa typu wskaż i kliknij, która łącza mroczną narrację z wciągającymi łamigłówkami. Twórcy od prawie dekady pracują nad godnym następcą Primordii, by wreszcie móc zaprezentować graczom swój najnowszy tytuł.

Główny bohater budzi się w przerażającym wesołym miasteczku i widzi kobietę, która rzuca się do studni dla jego dobra. Kim była? Kim jest bohater? Mieszkańcy i urządzenia Strangeland odpowiadają zagadkami, łamigłówkami i ostrzeżeniami o Mrocznej Istocie czającej się na szczycie parku.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...