Submerged premiera w sierpniu

27 lipca 2015 Urszula 46

SubmergedSubmerged, nowa gra przygodowa studia Uppercut Games na dniach trafi na Steama. Będzie to eksploracyjna przygodówka podobna do takich gier jak Dear Esther,  czy The Vanishing of Ethan Carter. Gracz pokieruje poczynaniami  dziewczyny, która dla swojego młodszego brata poszukuje lekarstwa. Zadaniem naszym będzie spokojna eksploracja otoczenia pozbawiona wszelkiej przemocy, ale będą zadania i elementy znane z gier platformowych. Twórcy obiecują przepiękne widoki cieszące oko, które zapewnia silnik Unreal Engine 4. Za ścieżkę dźwiękową odpowiedzialny  jest Jeff van Dyck. Gra 4 sierpnia ukaże się na PC oraz konsoli PlayStation, zaś trzy dni później również na Xboks One.

Trailer

Zapraszamy do tematu na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...