Syberia: The World Before – do prac nad muzyką dołącza uznana pianistka

22 lipca 2021 Przemo 109

19-letnia Emily Bear osiągnęła przełomowy sukces jako pianistka, kompozytorka i piosenkarka. Swoją karierę rozpoczęła zaledwie w wieku 5 lat pod okiem sławnego muzyka Quincy Jonesa i jak do tej pory brała udział w wielu światowych spektaklach. W ostatnim czasie tworzy przedstawienie muzyczne Bridgerton the Musical. Microids poinformowało, że utalentowana artystka wesprze swoimi umiejętnościami Inona Zura przy komponowaniu ścieżki dźwiękowej do przygodówki Syberia: The World Before.

Uznałem, że Emily idealnie pasuje do Syberia: The World Before. Nie tylko dlatego, że jest niesamowitą pianistką, ale także dlatego, że jej własna osobowość i wykonanie uzupełnia postać Dany Rose. Wyjątkowy, klasyczny wirtuozowski dotyk Emily, wraz z jej zrozumieniem mojej muzyki i historii gry, sprawia, że ​​jej udział jest ogromnym wkładem w świat muzyki Syberii. Jestem podekscytowany, że dołączyła do nas jako głos fortepianowy w partyturze, nie mogłem liczyć na lepsze dopasowanie – Inon Zur

Na Steamie oraz gog.com można zagrać za darmo w prolog najnowszej części Syberii. Microids utrzymuje, że premiera całości nastąpi jeszcze w 2021 roku.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...