Syberia: The World Before dopiero w 2022 roku

Dodatkowy czas zostanie przeznaczony na doszlifowanie produkcji.

8 grudnia 2021 Przemo 219

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację gry na I kwartał 2022 roku. Swoją decyzję argumentują chęcią oddania w nasze ręce w pełni dopracowanego produktu, który będzie zarazem ostatnim działem zmarłego kilka miesięcy temu Benoita Sokala. 

Wyjaśniając to w nieco mniej marketingowy sposób – producenci potrzebują więcej czasu na uporanie się z błędami technicznymi. Mając w pamięci problemy ze sterowaniem w poprzedniej odsłonie Syberii, możemy uznać to za dobrą decyzję. Padła także obietnica, że The World Before będzie odgrywać jedną z bardziej znaczących ról w całej sadze. 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...