Syberia: The World Before z polskim dubbingiem?

15 września 2021 Przemo 528
Baner Syberia The World Before

Ciekawa informacja pojawiła się na karcie gry Syberia: The World Before na platformach sprzedażowych. Zapowiadane na 10 grudnia kolejne przygody Kate Walker zostaną przetłumaczone na wiele języków, w tym także polski. Okazuje się jednak, że gra zostanie także w pełni udźwiękowiona w naszym języku – tak przynajmniej wskazują informacje zamieszczone w serwisie Steam i gog.com.

Pełen dubbing byłby świetną informacją dla miłośników serii. Jak wiemy wszystkie poprzednie części doczekały się profesjonalnego tłumaczenia, które było docenione przez fanów. Być może duże zainteresowanie ze strony polskich graczy zachęciło Microids do zainwestowania w aktorów.

Syberia: The World Before można zamawiać w przedsprzedaży. Cena podstawowej wersji wynosi 142,99 zł, zaś edycja Deluxe 177,28 zł. Fizyczna edycja kolekcjonerska planowana jest na przyszły rok, ale nie wiadomo czy będzie dostępna w wersji na PC, czy tylko przy okazji premiery gry na konsole.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...