Syberia: The World Before z polskim dubbingiem?

15 września 2021 Przemo 150

Ciekawa informacja pojawiła się na karcie gry Syberia: The World Before na platformach sprzedażowych. Zapowiadane na 10 grudnia kolejne przygody Kate Walker zostaną przetłumaczone na wiele języków, w tym także polski. Okazuje się jednak, że gra zostanie także w pełni udźwiękowiona w naszym języku – tak przynajmniej wskazują informacje zamieszczone w serwisie Steam i gog.com.

Pełen dubbing byłby świetną informacją dla miłośników serii. Jak wiemy wszystkie poprzednie części doczekały się profesjonalnego tłumaczenia, które było docenione przez fanów. Być może duże zainteresowanie ze strony polskich graczy zachęciło Microids do zainwestowania w aktorów.

Syberia: The World Before można zamawiać w przedsprzedaży. Cena podstawowej wersji wynosi 142,99 zł, zaś edycja Deluxe 177,28 zł. Fizyczna edycja kolekcjonerska planowana jest na przyszły rok, ale nie wiadomo czy będzie dostępna w wersji na PC, czy tylko przy okazji premiery gry na konsole.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.

12 września 2021

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach gry potrafią być naprawdę drogie; mowa tu zarówno o tytułach pecetowych jak i konsolowych. Na szczęście na...

8 września 2021

Nie jesteś fanem narracyjnych opowieści? Poznawania świata? Zagłębiania się w historie bohaterów? Lubisz po prostu rozwiązywać różnorodne łamigłówki? W takim razie, być może przypadnie Ci...