Tajne akta 3 – demo po polsku.

27 sierpnia 2012 Urszula 110

Dla wszystkich fanów Tajnych Akt, którzy nie władają językiem niemieckim, mamy dobrą wiadomość. Na łamach naszego forum znajdziecie luźne tłumaczenie dema, którego stworzeniem zajęła się Kassiopestka. Spolszczenie ma postać opisu kolejnych scen rozgrywanych w demie. Zapraszamy pod ten link: klik.

Z informacji zamieszczonych przez twiga wiemy, że przygotowuje on bardziej szczegółowe tłumaczenie, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się językiem polskim podczas gry.

Jeżeli gracie w demo i zdarzy się wam utknąć, to zapraszamy do tego tematu – możecie poprosić w nim o pomoc: klik.

Wszyscy, którzy przeszli już demo, mogą podyskutować o swoich odczuciach i przewidywaniach dotyczących gry w tym temacie: klik.  Zapraszamy również wszystkich do obejrzenia galerii obrazków z dema: klik.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...