Tales of Monkey Island – spolszczenie 3. epizodu

29 czerwca 2013 adventurka 61

tomiEP3Spolszczenie Lair of the Leviathan – trzeciego epizodu Tales of Monkey Island jest już gotowe. Można je pobrać ze strony Graj po polsku. Jego autorami są:

tłumaczenie: Pawcio
korekta: tirey93
testy: YaReX, tirey93
konsultacja: Johnny, YaReX, Zagadka, tirey93

Tales of Monkey Island to stworzona w studiu Telltales Games kontynuacja klasycznych przygodówek, wydawanych niegdyś przez firmę LucasArts. Pięć epizodów tej serii ukazało się w 2009, ale nie w Polsce. Na szczęście dzięki ekipie Graj po polsku mamy już spolszczenia trzech pierwszych odcinków. Dziękujemy i czekamy na więcej!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 kwietnia 2022

Po długiej fazie testów, tłumaczenie drugiego aktu Broken Age ujrzało światło dzienne. Można je pobrać ze strony grajpopolsku.

27 lipca 2021

Studio The Brotherhood w swoich produkcjach przyjęło charakterystyczny, unikatowy w dzisiejszych czasach, styl graficzny. Chodzi dokładniej o izometryczny widok, który mieliśmy dawno temu okazję oglądać...

7 kwietnia 2021

Na serwisie Graj po Polsku pojawiło się właśnie fanowskie spolszczenie gry The Walking Dead: The Final Season! Spolszczenie można pobrać STĄD.

27 marca 2021

Ostatni odcinek 2 sezony gry Sam & Max - Co słychać, diabełku? (What's New, Beelzebub?) wreszcie ujrzał światło dzienne. Na razie w wersji bez spolszczonych...