Tesla Effect – FMV Game of the Year

10 sierpnia 2014 adventurka 26

Nowym trailerem Big Finish Games reklamuje Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure jako najlepszą grę roku w kategorii full motion video. Z przymrużeniem oka dodaje: „Najlepszą, bo jedyną FMV, jaka ukazała się w 2014”.  Jednak gra zbiera dobre recenzje w zachodnich serwisach. Może zainteresuje również polskich wydawców? (info: twig)

[youtube]http://youtu.be/2hCuUQ-iifo[/youtube]

Zobacz wątek na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...