The Big hollow – od twórców Anna’s Quest | Zapowiedź

23 lutego 2021 monttsserat 220

Twórcy gry Anna’s Quest – studio Krams Design – zapowiedziało projekt podejmujący tematykę depresji i zmian społecznych pod wpływem rozwoju przemysłowego.

W grze wcielimy się w Logan – kobietę, która przybywa do małego, górniczego miasteczka o nazwie Culditch Creek. Tu rok wcześniej została zamordowana niejaka Josie-May, a śledztwo w jej sprawie zostało podejrzanie szybko wstrzymane. Jednak Logan, w tajemniczy sposób powiązana z dziewczyną, nie zamierza spocząć, póki nie ustali okoliczności jej śmierci.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.