The Book of unwritten tales 2 – solucja do pierwszego epizodu

8 września 2014 Urszula 55

the_book_of_unwritten_tales_2_wczesny_Opublikowaliśmy poradnik  do  The Book of unwritten tales 2 – Epizod I. W dziale gry toczy się gorąca dyskusja na temat nowego dzieła od studia KING Art Games. Dostępna jest również galeria, z nowych przygód przesympatycznego Wilbura oraz zwiastuny filmowe. Zapraszamy!

Book of unwritten tales 2, The – solucja, poradnik

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...