The book of unwritten tales – premiera nadchodzi wielkimi krokami.

22 września 2012 Urszula 59

Szykuje się kolejna gratka dla fanów klasycznych przygodówek. Wielkimi krokami nadchodzi premiera The book of unwritten tales. Każdy kto zapoznał się z demem, wie już, że czeka nas gra w pięknej oprawie audio-wizualnej.
A kto tego nie zrobił, niech żałuje.
Produkcja wręcz olśniewa ręcznie malowanymi lokacjami, a animacja postaci świadczy o tym, że niemieckie studio King Art zna się na swojej robocie. Zapraszam do obejrzenia galerii na forum, aby wyrobić sobie własne zdanie: Galeria

Fabuła gry, choć oklepana (artefakty, magiczne pierścienie, walka dobra ze złem), tym razem została przyprawiona wielką,  wręcz ogromną dawką humoru, przez co jest o wiele smaczniejsza i aż chce się poznać przygody wielkich bohaterów. Na forum jest dostępna recenzja gry,  z którą można się zapoznać pod tym adresem.

Można również, gdy ma się odmienne zdanie niż recenzent,  wyrazić swoją własną opinię: tutaj.

Oprócz rewelacyjnego humoru, mamy przyzwoitą ilość zagadek i choć nie są one specjalnie trudne, każdemu może się przytrafić zacięcie, dlatego zapraszam do zerknięcia w podbramkowych sytuacjach do solucji, przygotowanej przez vaapku, której serdecznie dziękujemy.

The book of unwritten tales to przygodówka, która powinna zaszczepić nowicjuszom miłość do gier przygodowych, a tych którzy już ten gatunek znają od dawna, utwierdzić w przekonaniu, że przygodówki żyją.  Więcej o grze można przeczytać na stronie IQ Publishing klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...