The Book of Unwritten Tales – gra doceniona na całym świecie będzie miała premierę w Polsce?

20 sierpnia 2012 Urszula 45

Logo gry The Book of Unwritten Tales

The Book of Unwritten Tales, klasyczna gra przygodowa point and click stworzona przez studia KING Art Games,  zbiera bardzo pozytywne opinie i recenzje (zapoznać się z nimi można pod tymi linkami: recenzje po angielsku, recenzje w innych językach).  Cieszy to, że wysokie oceny przyznają jej nie tylko portale związane z grami przygodowymi (np. Adventure Gamers 4,5/5, A Hardy Developer’s Journal 4/5, czy nasze polskie serwisy: przygodoskop 4,5/5 i Adventure Zone 9/10), ale również serwisy, które na co dzień nie skupiają się na przygodówkach (IGN 9/10, The Escapist 5/5, czy Destructoid 8,5/10).

Gra niedawno miała swój debiut na platformie GOG (19,99$) oraz Steam (19,99?).

Dobre oceny The Book of Unwritten Tales cieszą, bo z nieoficjalnych informacji wynika, że gra zostanie wydana przez IQ Publishing w naszym ojczystym języku.  Na naszym forum można obejrzeć galerię oraz porozmawiać o grze i podzielić się swoją opinią o niej – zapraszamy.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...