The Breakout zbiera fundusze Kickstarterze

28 kwietnia 2014 Urszula 81

TBOlogoPixel Trip Studio pracuje nad nową przygodówką pod tytułem The Breakout. W grze wcielimy się w Guya Kassela, byłego złodzieja, który porzucił drogę występku i przyłączył się do sił powietrznych. Akcja gry rozpoczyna się, gdy samolot Guya zostaje zestrzelony, a bohater trafia do obozu jenieckiego. W trakcie rozgrywki poznamy realia obozu, nawiążemy znajomości z innymi z jeńcami i będziemy musieli opracować plan ucieczki. W międzyczasie na jaw wyjdzie, że kierujący obozem pułkownik jest związany z pewnym tajnym stowarzyszeniem…Na oficjalnej stronie gry, można śledzi postępy w pracach nad tą przygodówką lub zaglądać na nasze forum.

 Profil na facebbok

Kampania na Kickstarterze

Obecnie trwa zbiórka funduszy na Kickstarterze. Jak dotąd udało się zebrać ponad 10 tysięcy z planowanych 49,5 tys. Funtów. Poniżej trailer.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bfZw4TLBoOo[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...