The Captain – premiera 3 grudnia 2021 r.

25 listopada 2021 monttsserat 104

3 grudnia ma mieć premiera kosmicznej przygodówki od szwedzkiego studia Sysiac Games. Oficer naukowy Kosmofloty – Kapitan Thomas Welmu – zagubił się po po drugiej stronie galaktyki, a tylko on posiada jedyną rzecz, która jest w stanie powstrzymać ciemne mocne przed zniszczeniem Ziemi.

Odbyj podróż przez całą galaktykę, zbierz drużynę, narób sobie wrogów i uratuj planetę! Które cywilizacje przy okazji ocalisz – lub zniszczysz – po drodze? Decyzje należą do Ciebie.

Gra ma mieć polskie napisy.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 lutego 2024

Nowa przygodówka "wskaż i kliknij", wzorowana na grach firmy LucasArts, opowiadająca o perypetiach pewnego szlachcica, który zabierając bogatym i dając biednym, ukrył się za maską....

1 lutego 2024

Gra inspirowana jest najlepszymi produkcjami typu "escape room" i znajdziemy w niej m. in. enigmatyczną atmosferę i wiele zagadek, których rozwiązanie wymaga determinacji i zdolności.

30 stycznia 2024

Gra humorystyczna z obecnie modną grafiką pixel art., ma dzisiaj swoją premierę. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Cosmic Void.

29 stycznia 2024

To niezależna gra przygodowa charakteryzująca się wciągającą narracją, dochodzeniami i otwartymi pytaniami. Nie prowadzi gracza za rękę, co sprawia, że ​​śledztwo i dedukcje są jeszcze...