The Cat Lady – horror Remigiusza Michalskiego – w sprzedaży

2 grudnia 2012 Urszula 77

Niezależna gra przygodowa Remigiusza Michalskiego trafiła właśnie do sprzedaży. ?The Cat Lady? to horror psychologiczny, w którym główna bohaterka – Susan Ashworth – zmaga się z depresją i poszukuje sensu życia. Susan próbuje się zabić i trafia do onirycznego świata, gdzie dostaje drugą szansę i zadanie zabicia pięciu ?pasożytów? – psychopatów, którzy wkrótce pojawią się w jej życiu. Grę można kupić za pośrednictwem strony wydawcy. W tej chwili zamówić można wersję elektroniczną gry (9,99 ?) oraz ścieżkę dźwiękową (2,99 ?). Od 15 grudnia dostępne będzie również wydanie pudełkowe – wersja jedno płytowa zawierająca samą grę (16,99 ? i darmowa przesyłka) oraz dwupłytowa zawierająca grę oraz ścieżkę dźwiękową i dodatkowe materiały (19,99 ? i darmowa przesyłka).

Przed zakupem warto zapoznać się z demem gry dostępnym na stronie wydawcy: klik (zakładka Demo). Plik ma wielkość 310MB. Po zainstalowaniu, demo zajmuje 900MB na dysku twardym a do działania wymaga DirectX 9.

The Cat Lady bierze udział w plebiscycie serwisu indieDB.com na najlepszą, niezależną grę roku 2012. Możecie zagłosować na nią na tej stronie: klik.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie filmowy trailer przygotowany z okazji premiery gry.

[youtube]Wx6j2I8v2Z0[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...