The Critter Chronicles w Polsce – oficjalna zapowiedź!

12 grudnia 2012 Urszula 46

 

Wczoraj pisaliśmy o spekulacjach na temat wydania prequela The Book of Unwritten Tales w Polsce, a dzisiaj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie. Gra zostanie wydana przez IQ Publishing w pierwszym kwartale 2013 roku. Wydawca obiecuje polską wersję językową (napisy) oraz atrakcyjną cenę. Pełną treść informacji prasowej znajdziecie w rozwinięciu tego wpisu.

CO NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ W AVENTASII?
PREQUEL DO NAJLEPSZEJ PRZYGODÓWKI OSTATNICH CZASÓW JUŻ WKRÓTCE!


Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż w następstwie podjętej współpracy z firmą Nordic Games, szwedzkim wydawcą gier komputerowych, plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o nową, niezwykle atrakcyjną grę p.t. The Critter Chronicles.
The Critter Chronicles to prequel do The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wydana w październiku pierwsza część wciągających po uszy przygód 4 bohaterów w świecie Aventasii została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy i media branżowe. Zrecenzowana przez ponad 50 serwisów w Polsce, otrzymała wyjątkowo wysokie noty a średnia wszystkich polskich recenzji przekroczyła rekordowy poziom 90%! Tym samym gra trafiła do panteonu najlepszych gier przygodowych. Bezspornie, The Book of Unwritten Tales w edycji standardowej lub Edycji Kolekcjonerskiej (z dodatkową płyta audio z soundtrackiem, filmem making of, 48 stronicową książeczką ilustrująca proces powstawania gry oraz 2 widokówkami z gry) stanowi idealny prezent świąteczny.
The Critter Chronicles, podobnie jak pierwsza część opowieści, bazuje na modelu point & click. To czym wyróżnia się wśród innych gier jest niepowtarzalna, wszechobecna zabawna, humorystyczna konwencja odwołująca się popkultury – popularnych filmów, książek, gier. Pastisz, satyra i unikalny dowcip towarzyszą bohaterom gry na każdym kroku!
The Critter Chronicles zostanie wydana w polskiej wersji językowej, w pierwszym kwartale 2013 roku a jej cena została ustalona na niezwykle atrakcyjnym poziomie! Już wkrótce więcej szczegółów…
OPIS GRY
Przenieś się w świat Aventasii, znanej z The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wraz z Nate?em Bonnetem, awanturnikiem i dzielnym podróżnikiem oraz Zwierzakiem, zabawnym, kudłatym stworem, zwiedzisz przepiękną, baśniową krainę ? od Północnych Krain do Wieży Maga w Kamieniu Morskim.
CECHY GRY

  • Poznaj bohaterów Avantasii sprzed wydarzeń przedstawionych w The Book of Unwritten Tales.
  • Graj jako Nate lub Zwierzak. Któremu z nich poświęcić więcej czasu?
  • Poznaj nowych mieszkańców Avantasii np. Petrę, aktywistkę walczącą o prawa zwierząt lub schizofrenicznego Yeti? i mnóstwo nowych krewnych Zwierzaka!
  • Wybierz swój własny poziom trudności ? normalny (dla początkujących) lub trudny (dla ?wyjadaczy? przygodówek).
  • Wpadnij po uszy w ekscytujący świat przygotowany w wysokiej rozdzielczości, zaawansowanymi animacjami i klimatycznymi efektami dźwiękowymi.
  • ?i zarezerwuj aż 10 -12 godzin na tę niepowtarzalną przygodówkę!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...