The Critter Chronicles w Polsce – oficjalna zapowiedź!

12 grudnia 2012 Marek 13

 

Wczoraj pisaliśmy o spekulacjach na temat wydania prequela The Book of Unwritten Tales w Polsce, a dzisiaj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie. Gra zostanie wydana przez IQ Publishing w pierwszym kwartale 2013 roku. Wydawca obiecuje polską wersję językową (napisy) oraz atrakcyjną cenę. Pełną treść informacji prasowej znajdziecie w rozwinięciu tego wpisu.

CO NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ W AVENTASII?
PREQUEL DO NAJLEPSZEJ PRZYGODÓWKI OSTATNICH CZASÓW JUŻ WKRÓTCE!


Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż w następstwie podjętej współpracy z firmą Nordic Games, szwedzkim wydawcą gier komputerowych, plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o nową, niezwykle atrakcyjną grę p.t. The Critter Chronicles.
The Critter Chronicles to prequel do The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wydana w październiku pierwsza część wciągających po uszy przygód 4 bohaterów w świecie Aventasii została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy i media branżowe. Zrecenzowana przez ponad 50 serwisów w Polsce, otrzymała wyjątkowo wysokie noty a średnia wszystkich polskich recenzji przekroczyła rekordowy poziom 90%! Tym samym gra trafiła do panteonu najlepszych gier przygodowych. Bezspornie, The Book of Unwritten Tales w edycji standardowej lub Edycji Kolekcjonerskiej (z dodatkową płyta audio z soundtrackiem, filmem making of, 48 stronicową książeczką ilustrująca proces powstawania gry oraz 2 widokówkami z gry) stanowi idealny prezent świąteczny.
The Critter Chronicles, podobnie jak pierwsza część opowieści, bazuje na modelu point & click. To czym wyróżnia się wśród innych gier jest niepowtarzalna, wszechobecna zabawna, humorystyczna konwencja odwołująca się popkultury – popularnych filmów, książek, gier. Pastisz, satyra i unikalny dowcip towarzyszą bohaterom gry na każdym kroku!
The Critter Chronicles zostanie wydana w polskiej wersji językowej, w pierwszym kwartale 2013 roku a jej cena została ustalona na niezwykle atrakcyjnym poziomie! Już wkrótce więcej szczegółów…
OPIS GRY
Przenieś się w świat Aventasii, znanej z The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wraz z Nate?em Bonnetem, awanturnikiem i dzielnym podróżnikiem oraz Zwierzakiem, zabawnym, kudłatym stworem, zwiedzisz przepiękną, baśniową krainę ? od Północnych Krain do Wieży Maga w Kamieniu Morskim.
CECHY GRY

  • Poznaj bohaterów Avantasii sprzed wydarzeń przedstawionych w The Book of Unwritten Tales.
  • Graj jako Nate lub Zwierzak. Któremu z nich poświęcić więcej czasu?
  • Poznaj nowych mieszkańców Avantasii np. Petrę, aktywistkę walczącą o prawa zwierząt lub schizofrenicznego Yeti? i mnóstwo nowych krewnych Zwierzaka!
  • Wybierz swój własny poziom trudności ? normalny (dla początkujących) lub trudny (dla ?wyjadaczy? przygodówek).
  • Wpadnij po uszy w ekscytujący świat przygotowany w wysokiej rozdzielczości, zaawansowanymi animacjami i klimatycznymi efektami dźwiękowymi.
  • ?i zarezerwuj aż 10 -12 godzin na tę niepowtarzalną przygodówkę!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


8 grudnia 2021

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację...

30 listopada 2021

Niemałe zdziwienie musiały przeżyć osoby, które wyczekiwały premiery niewielkiej, polskiej przygodówki Futurust. Ta ustalona została na dzień dzisiejszy i niemal wszystko się zgadza. Data opublikowania...

29 listopada 2021

Gry przygodowe to idealne medium do promocji sztuki, kultury czy historii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat doczekaliśmy kilku tego typu projektów finansowanych z rządowych funduszy...

15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.