The Critter Chronicles w Polsce – oficjalna zapowiedź!

12 grudnia 2012 Marek 22

 

Wczoraj pisaliśmy o spekulacjach na temat wydania prequela The Book of Unwritten Tales w Polsce, a dzisiaj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie. Gra zostanie wydana przez IQ Publishing w pierwszym kwartale 2013 roku. Wydawca obiecuje polską wersję językową (napisy) oraz atrakcyjną cenę. Pełną treść informacji prasowej znajdziecie w rozwinięciu tego wpisu.

CO NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ W AVENTASII?
PREQUEL DO NAJLEPSZEJ PRZYGODÓWKI OSTATNICH CZASÓW JUŻ WKRÓTCE!


Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż w następstwie podjętej współpracy z firmą Nordic Games, szwedzkim wydawcą gier komputerowych, plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o nową, niezwykle atrakcyjną grę p.t. The Critter Chronicles.
The Critter Chronicles to prequel do The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wydana w październiku pierwsza część wciągających po uszy przygód 4 bohaterów w świecie Aventasii została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy i media branżowe. Zrecenzowana przez ponad 50 serwisów w Polsce, otrzymała wyjątkowo wysokie noty a średnia wszystkich polskich recenzji przekroczyła rekordowy poziom 90%! Tym samym gra trafiła do panteonu najlepszych gier przygodowych. Bezspornie, The Book of Unwritten Tales w edycji standardowej lub Edycji Kolekcjonerskiej (z dodatkową płyta audio z soundtrackiem, filmem making of, 48 stronicową książeczką ilustrująca proces powstawania gry oraz 2 widokówkami z gry) stanowi idealny prezent świąteczny.
The Critter Chronicles, podobnie jak pierwsza część opowieści, bazuje na modelu point & click. To czym wyróżnia się wśród innych gier jest niepowtarzalna, wszechobecna zabawna, humorystyczna konwencja odwołująca się popkultury – popularnych filmów, książek, gier. Pastisz, satyra i unikalny dowcip towarzyszą bohaterom gry na każdym kroku!
The Critter Chronicles zostanie wydana w polskiej wersji językowej, w pierwszym kwartale 2013 roku a jej cena została ustalona na niezwykle atrakcyjnym poziomie! Już wkrótce więcej szczegółów…
OPIS GRY
Przenieś się w świat Aventasii, znanej z The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wraz z Nate?em Bonnetem, awanturnikiem i dzielnym podróżnikiem oraz Zwierzakiem, zabawnym, kudłatym stworem, zwiedzisz przepiękną, baśniową krainę ? od Północnych Krain do Wieży Maga w Kamieniu Morskim.
CECHY GRY

  • Poznaj bohaterów Avantasii sprzed wydarzeń przedstawionych w The Book of Unwritten Tales.
  • Graj jako Nate lub Zwierzak. Któremu z nich poświęcić więcej czasu?
  • Poznaj nowych mieszkańców Avantasii np. Petrę, aktywistkę walczącą o prawa zwierząt lub schizofrenicznego Yeti? i mnóstwo nowych krewnych Zwierzaka!
  • Wybierz swój własny poziom trudności ? normalny (dla początkujących) lub trudny (dla ?wyjadaczy? przygodówek).
  • Wpadnij po uszy w ekscytujący świat przygotowany w wysokiej rozdzielczości, zaawansowanymi animacjami i klimatycznymi efektami dźwiękowymi.
  • ?i zarezerwuj aż 10 -12 godzin na tę niepowtarzalną przygodówkę!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...