The Detail – demo przygodówki

26 czerwca 2013 Urszula 34

the detailMożna już pobrać wersję demonstracyjną gry The Detail.  Jest to przygodówka, którą zamierza wydać studio Rival Games. Całość jest utrzymana w ciężkim, kryminalnym klimacie. Autorzy inspirują się serialem The Wire  i grą The Walking Dead.  Można się więc spodziewać, że nie będzie to beztroska majówka, lecz kroczenie razem z policjantami operacyjnymi w miejskich oparach przemocy, zła i krwawych zbrodni. Operując dwoma postaciami, będziemy starali się zapobiec dalszym przestępstwom. Pierwszy odcinek gry zapowiadany jest na 2014 r. Na razie zapraszamy do pobrania dema i sprawdzenia, czy gra przypadnie Wam do gustu, oraz obejrzenia trailera.

Demo do pobrania

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2nMuONUt-CI&feature=youtu.be[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...