The Detail – demo przygodówki

26 czerwca 2013 Urszula 25

the detailMożna już pobrać wersję demonstracyjną gry The Detail.  Jest to przygodówka, którą zamierza wydać studio Rival Games. Całość jest utrzymana w ciężkim, kryminalnym klimacie. Autorzy inspirują się serialem The Wire  i grą The Walking Dead.  Można się więc spodziewać, że nie będzie to beztroska majówka, lecz kroczenie razem z policjantami operacyjnymi w miejskich oparach przemocy, zła i krwawych zbrodni. Operując dwoma postaciami, będziemy starali się zapobiec dalszym przestępstwom. Pierwszy odcinek gry zapowiadany jest na 2014 r. Na razie zapraszamy do pobrania dema i sprawdzenia, czy gra przypadnie Wam do gustu, oraz obejrzenia trailera.

Demo do pobrania

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2nMuONUt-CI&feature=youtu.be[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...